KONST / Litografier / Färglitografi 8772725
nr 877 2725
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), rosor, 27/75, signerad, 1970, motivet: 35x28
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:34:03
100 kr
150 kr
200 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe